Dom i Ogród

interesujący serwis tematyczny!

30
May

Dom

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

dom (5)Lubię mój Dom i Ogród, bo mogę tu spędzać cały czas, kiedy nie jestem w pracy. Mamy dwa psy i jednego kota, mają tu prawdziwy wybieg, mogą czuć się swobodnie. Mój Dom i Ogród to oaza w centrum miasta. Mamy wiele kwiatów i klombów z gatunkami z różnych kontynentów.
Kiedy zmienia się klimat, mamy bardziej tropikalne rośliny. One nie wymagają aż takiej pielęgnacji. Mamy na stałe zatrudnionego ogrodnika, który regularnie przycina wszystkie krzewy i przychodzi sprawdzić, czy nie zadomowiły się żadnego szkodniki.
Nasz piękny Dom i Ogród stanowi centrum spotkań dla znajomych i rodziny. Urządzamy bardo często grilla dla najbliższych i siedzimy aż do nocy przy winie i piwku. Kobiety rozmawiają o dzieciach, mężowie o polityce i planach na przyszłość. Lubimy ten Dom i Ogród, bo dzięki temu miejscu przydarzyło nam się wiele dobrego.
Nawet nasi przyjaciele wybrali sobie nasz Dom i Ogród na ślub i odbyło się u nas wesele. To był najpiękniejszy weekend w naszym domu, którego nigdy nie zapomnę, sąsiedzi pewnie też nie.

Starsze artykuły tematyczne:

Categories: Dom

Comments are closed.