Dom i Ogród

interesujący serwis tematyczny!

30
May

Własny dom

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

dom (9)Nie ma to jak w domu. Kto z nas nie marzy o tym, aby mieć swój własny? Nie wynajmowane mieszkanie w bloku, ale wybudowany samodzielnie dom na przedmieściach. Zapewne sporo osób, szczególnie młodych małżeństw, chciałoby mieszkać we własnym lokum.
W jakim stylu będzie Twój dom? Nowoczesnym czy wiejskim? Śródziemnomorskim czy skandynawskim? To zależy tylko od Ciebie!
Do wystroju wnętrza możesz zatrudnić dekoratora lub samodzielnie wybrać meble, które Ci się podobają i łączyć ze sobą różne style, co może dać bardzo ciekawy efekt.
Jednak własny dom to także obowiązki. Sam musisz martwić się m.in. o ogrzewanie. Powinieneś pilnować porządku, i to nie tylko wewnątrz. Trzeba zatroszczyć się o dom i ogród. Kto chciałby mieć na podwórku trawiastą dżunglę? Nikt, dlatego potrzebna jest kosiarka.
Warto zadbać też o to, aby ogród był miejscem estetycznym, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie chętnie spędzać czas. Nawet jeden rząd kwiatów pod płotem może sprawić, że otoczenie stanie się milsze dla oka. A nieduży stół ogrodowy będzie świetny na letnie imprezy z przyjaciółmi.

Starsze artykuły tematyczne:

Categories: Dom

Comments are closed.